W poszukiwaniu zdrowia i szczęścia

Myśląc o Busku, wielu wyobraża sobie dziesiątki uzdrowisk, korzystających z tamtejszych solanek. Widzi tłok na ulicach i staruszków wyposażonych w cały wachlarz niewybrednych dowcipów o płci przeciwnej. Niewielu jednak potrafi dostrzec stare miasteczko ulokowane gdzieś pośród Gór Świętokrzyskich. Pełne kameralnych restauracyjek, kawiarenek oraz magicznych zakątków, które czekają tylko na odkrycie. Sława uzdrowiska połowicznie przyćmiła cały blask miasta, zakrywając to, co piękne i niepowtarzalne, tym co komercyjne i przyziemne.
Istnieją jednak w miasteczku miejsca oferujące pomoc potrzebującym i niezapominające o tym, co najważniejsze. O naszej potrzebie do obcowania z pięknem, o naszym komforcie, o naszym szczęściu i poczuciu bezpieczeństwa. Bristol jest jednym z niewielu miejsc, które ponad dbaniem o nasze zdrowie potrafią pokazać Busko Zdrój takie, jakim jest ono w rzeczywistości.
Wszyscy zainteresowani wypoczynkiem w tym słynnym na całą Europę uzdrowisku powinni zwrócić uwagę właśnie na ten obiekt. Ponieważ jako jedyny w całym mieście oferuje swoim klientom aż tak wiele usług. Możemy znaleźć tam spa, medical center, pięciogwiazdkowe apartamenty, restaurację oraz coś dla wielbicieli sztuk pięknych.
Jak wszyscy doskonale wiemy, o zdrowie naszej duszy należy dbać równie starannie co o kondycję organizmu. Z tego właśnie powodu właściciele Bristolu postanowili organizować w swoim hotelu wystawy artystyczne. Nie będą to jednak nudne ekspozycje, z którymi kojarzone są takie eventy. W Bristol hotel sztuka została umiejętnie wkomponowana we wszystko, co nas otacza, zamieniając cały obiekt w olbrzymią wystawę. Tak oto goście zobaczyć mogą na rzeźby ulokowane na dachach, czy w ogrodach. Wybitne obrazy wiszące na hotelowych korytarzach, każdy pokój został wyposażony w elementy sztuki użytkowej, które nadają wnętrzom niepowtarzalnego klimatu. Wieczory tematyczne, koncerty, aukcje dzieł sztuki, są tam na porządku dziennym.
Właściciele hotelu pomyśleli również o twórcach, oferując im niesamowity komfort podczas tworzenia swoich prac. Pisarze, malarze, rzeźbiarze z całego świata ściągają do hotelu Bristol szukać natchnienia i chwili ciszy pozwalającej na intymny kontakt ze swoją twórczością.
Minimalistycznie urządzone wnętrza zapewniają absolutny komfort wypoczynku i pracy, ulokowany niemal po sąsiedzku Park Zdrojowski, pozwala miło spędzić czas całym rodziną, które coraz chętniej wypoczywają na łonie natury.
Wszyscy fani kąpieli słonecznych znajdą w Bristolu coś dla siebie, w pogodne dni nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, aby udać się na rozległy taras na dachu budynku i wyciągnąć się na jednym z leżaków.
Z kolei w centrum medycznym każdy może poddać wielu zabiegom poprawiającym naszą kondycję.
Harmonia smaków z łatwością oczaruje nasze podniebienia, sztuka jest dla właścicieli hotelu czymś naprawdę bardzo ważnym, postanowili oni zatem nie szczędzić pieniędzy w kwestii hotelowej restauracji i przyrządzane tam posiłki wynieśli do rangi magicznych dzieł sztuki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *